Jeśli szukasz oferty analitycznej pomocy

Jeżeli już trafiłeś w to miejsce, to prawdopodobnie: 

 • Twoja praca przestała Cię satysfakcjonować;
 • uważasz, że gdzieś błądzisz, coś robisz, ale nie wiesz czy dobrze;
 • inflacja i szklany sufit w Twojej firmie powoduje, że zaczynasz się rozglądać za nowymi kierunkami rozwoju;
 • syn koleżanki ledwo znalazł pracę, a już prawdopodobnie zarabia więcej od Ciebie;
 • jesteś menadżerem i wiesz, że w Twojej firmie jest sporo danych, ale jakieś takie nieuporządkowane i niewykorzystywane i nie wiesz dlaczego;

 

Road Map pracy analityka danych

Oferta analitycznej pomocy - w czym mogę Ci pomóc

Umiejętność zarządzania danymi jest i będzie skillem, który pozwoli zabezpieczyć Ciebie jako pracownika lub Twoją firme przez rosnącym wpływem konkurencji.

 

Nie jest to umiejętność nie do zdobycia dla zwykłego śmiertelnika. Wymaga kilku / kilkunastu / kilkudziesięciu godzin nauki (w zależności od potrzeb)

A tak o mnie, to mam pracę, którą uwielbiam i jest mi w niej dobrze! 

Dlatego tylko w formie luźnych wieczornych lub weekendowych konsultacji mogę Ci zaoferować swoją osobę w postaci: 

 • podciągnięcia Cię z Excela (programu analitycznego od którego warto zacząć swoją przygodę z danymi);
 • jeżeli formuły (podstawa analityki w programie powyżej) stanowi dla Ciebie wyzwanie, to mogę Ci pomóc obejść problem i nauczyć Cię Power Query (użyteczne narzędzie, gdzie prawie żadne pisanie formuł nie będzie Ci potrzebne);
 • w przypadku niewielkich projektów mogę zaproponować pomoc lub naukę programowania w VBA (program do automatycznego wykonywania czynności w Excelu, który trzeba zaprogramować). Preferowani studenci / duże projekty w formie online są ciężkie do zrealizowania.;
 • jeżeli zmieniasz pracę możemy razem wdrożyć dłuższy plan rozwoju Twojej osoby, który pozwoliłby Ci na uzyskanie większej satysfakcji z pracy (Excel -> Power Query -> SQL -> Power BI -> Python (w zależności od potrzeb));
 • jeżeli czujesz, że gdzieś analitycznie błądzisz lub błądzi Twoja firma, to mogę zaoferować krótkie konsultacje w których spróbujemy drobnymi rzeczami, otrzymać oszałamiające efekty 😉 
 
Jeżeli całkowicie nie wiesz od czego i jak zacząć, a w głębi czujesz, że chciałbyś pójść w podobnym kierunku, to również się odezwij! 
 
 

Jak wyglądają indywidualne zajęcia z Excela

Zawsze stawiam na indywidualne podejście. 

 • Pracujesz w firmie logistycznej -> Będziesz rozwiązywał problemy logistyczne
 • Pracujesz w HR -> Będziesz rozwiązywał problemy szkoleń & płac lub czym tam się zajmujesz
 • Świat korporacji też jest mi dobrze znany -> w zależności od departamentu dostosujemy zadania pod Twoje codzienne obecne lub przyszłe obowiązki 

Stawiam również na optymalną naukę. 

Technologia ma to do siebie, że ma bardzo dużo do zaoferowania i często kończy się tym, że wykorzystujemy mały procent możliwości. 

To po co się uczyć wszystkiego? 

Dlatego w pierwszej kolejności skupiam się na szybkich efektach, aby Cię zainteresować tematem i żebyś widział wymierne korzyści z naszej współpracy.

Jeżeli nie jesteś z Łodzi, to idealnie się sprawdzają konsultacje online. W czasie których, to Ty pracujesz, a ja pełnię rolę mediatora, w poprawie Twojej komunikacji z programami z którymi chciałbyś wejść w trochę lepsze relacje.

Jako osoba uwielbiam patrzeć jak każda jedna osoba rośnie pod moimi skrzydłami i uczy się nowych rzeczy, wychodząc z codziennej rutyny. 

Największą nagrodą dla mnie jest moment, kiedy nawiązuje z moimi “studentami” dłuższe relacje podczas których skrupulatnie zdobywają nowe umiejętności, tylko przy odrobinie mojej pomocy.

W zakładce O MNIE możesz przeczytać kim jestem i co robię. 

Jak się ze mną skontaktować

Jeżeli jesteś zainteresowany, to napisz bezpośrednio na maila: mariuszchodorowicz@gmail.com. Możesz również skorzystać z formularz kontaktowego (poniżej) lub skontaktować się przez Social Media podane poniżej. 

Czy mogę Ci w czymś pomóc?